MARKTVISIE | Turbinecommotie duwt gasprijzen naar 200 €ct/m3
Aankomend weekend is het zover, dan gaat in de nacht van zaterdag 28 op zondag 29 maart de zomertijd weer in. Op zondag 29 maart wordt de klok om 02:00 uur een uur vooruit gezet.
Wat betekent dit voor uw APX-bieding voor zondag 29 maart?
Dit is de bieding die op zaterdag 28 maart wordt verhandeld. Voor deze dag wordt het uur 02:00 tot 03:00 van uw APX-bieding niet meegenomen.
Wat moet u doen?
In principe hoeft u niets te doen. Heeft u een APX-bieding aangemaakt/klaarstaan voor het uur 02:00 tot 03:00 uur op zondag 29 maart? Dan wordt dit uur NIET meegenomen in de bieding én levert dat dus ook geen match op. U hoeft de bieding voor dit uur niet te verwijderen.
Bent u een belichtende tuinder?
Dan wilt u misschien uw biedschema aanpassen aan de veranderde zonsopkomst en -ondergang. Het is tenslotte een uur later licht en het wordt een uur later donker. U kunt uw bieding voor zondag 29 maart daar op aanpassen tot uiterlijk zaterdag 28 maart 10:30 uur.
Bij uw OTC-biedingen is er al rekening gehouden met het feit dat dit uur niet bestaat. Het uur wordt dan ook niet getoond op uw positie-/afrekenscherm.
Heeft u vragen? Wij helpen u graag! Neem contact met ons op via: 088 – 895 45 45 of info@agro-energy.nl.