‘De tuinder is het Energiebedrijf van de Toekomst’
AgroEnergy vierde haar tienjarig bestaan met een symposium met als thema ‘De energiemix van de toekomst’. Een thema dat aanspreekt, vooral bij tuinders. Het Haagse Omniversum was dinsdagmiddag 4 oktober gevuld met enkele honderden aanwezigen. Door middel van actieve stemmingen gaf 68 procent aan eigenaar van een tuinbouwbedrijf te zijn. Hun belangrijkste vraag: hoe zal de energiemarkt zich de komende tien jaar ontwikkelen en hoe stel ik mijn eigen ideale energiemix samen?
Op het symposium traden onder leiding van dagvoorzitter Charles Groenhuijsen sprekers op als Ad van Wijk, Ruud Bos en Hans ten Berge. Ook waren er korte presentaties van Bert den Ouden (APX-ENDEX) en Kees-Jan Rameau (Eneco). Na een levendige paneldiscussie werd de dag humoristisch samengevat door sneldichteres Dominique Engers. Na afloop was er een gezellige borrel waar nog lang nagepraat werd over de interessante presentaties.
Op deze pagina kunt u het fotoverslag bekijken, artikelen over het symposium lezen, de presentaties van de sprekers nog eens bekijken en de samenvatting door de sneldichteres nalezen.